Ekin Esenyurt Anaokulu Kreş

Ekin Esenyurt Anaokulu Şubesi Zafer mahallesi Kiler caddesi üzerinde 300 m2 kapalı alana, oyun parkı olan 100 m2 bahçeye sahip bir villada hizmet vermektedir. Okulumuz Milli Eğitime bağlı bir kurumdur ve milli eğitim programı uygulanmaktadır. Bütün Ekin Anaokullarında bağlı oldukları kurumlara ait tüm denetimler yapılmış ve tüm onaylar eksiksiz alınmıştır.
Ekin Anaokullarının tüm şubelerinde aynı eğitim programı ve aynı kalite standartları uygulanmaktadır.
Geniş ve aydınlık alanlara sahip 5 adet sınıfı ve ayrıca modern dans bale tiyatro ve sanat derslerinde kullanılan geniş bir aktivite salonu ile çocuklarımızın rahat edebilecekleri tüm fiziki koşullara sahiptir. Okulumuz çocuklarımızın yeteneklerini , sosyal gelişimlerini ve dil gelişimlerini göz önünde bulundurarak kaliteli zaman geçirmelerini sağlayacak ortamlar hazırlayarak çocuklarımıza eğlenerek öğretmeyi amaçlamaktadır.
Okulumuzda ek ders olarak İngilizce, Modern Dans , Bale ve Halk Dansları ,Türkçe Dil Etkinliği, Bilişim Teknolojisi , Görsel Sanatlar, Yüzme , Fen ve Doğa ,Yaratıcı Drama dersleri uygulanmaktadır. Ayrıca Montessori eğitimi gün içindeki programlara yerleştirilerek uygulanmaktadır.
Okullarımızda öğretmenlerimiz ve psikoloğumuzla birlikte çocuklarımızın zihinsel, duygusal ve sosyal yönden olumlu gelişimlerini artırmak için gerekli tüm eğitimleri uygulamaktayız. Çocuklarımızın sevgi , saygı, işbirliği, sorumluluk, yardımlaşma ve paylaşma duygularını geliştirmek için her zaman gerekli özeni göstermekteyiz. Tüm çalışmalarımız çocuklarımızı daha mutlu bir geleceğe hazırlamak içindir.
Velilerimize psikolog eşliğinde anne-baba eğitimi, bebek bakımı ,çocuklarda ilk yardım, çocuk psikolojisi vb. eğitimleri, öğretmenlerimize de kendilerini geliştirecek ve çocuklarımıza faydalı olacak mesleki alanlarda eğitimleri sürekli olarak takip edilerek verilmektedir.
Her yaş gurubu sınıflarımızda tam gün, yarım gün, oyun gurubu seçenekleri mevcuttur.
Okulumuz SABAH SAAT: 07.30 — AKŞAM SAAT : 19.00 arasında hizmet vermektedir.

BÜYÜK DÜŞLER MUTLU GÜLÜŞLERLE BAŞLAR

Ekin Esenyurt Anaokulu İletişim

Adres: Zafer Mahallesi Tonguç Baba Cad. (Kiler Cad.) Cömert Kent Villaları 98/6 34513 Esenyurt / İstanbul

Telefon: 0212 428 5354

CEP TEL: 0535 737 4940

E-Posta: info@ekinanaokulu.com

Ekin Esenyurt Anaokulları Kreşler Yakın Muhit ve Siteler:
Haramidere, Prestij Park, Terrace Mix-inanlar, Westmix, Kiptaş Saadetdere, Torium, Avcılar, Esenyurt, Solokent, Regnum, Milpark, Innovia, Fiyaka, NTowers, Maximoon Esenyurt, Ayışığı vadi Evleri, Ardıçlı Evler, İsthanbul Evleri, Akkoza, Gist Park Evleri, Papatya Evleri, Gülpark Yaşam, Delta Luxury, Nlogo evleri, Tacmahal, Tekfen Esenyurt, Gülpark, Özyurtlar, Panaromia, Future Park, Kıraç