Ekin Çorlu Anaokulu

Çorlu Anaokulu Yaz Okulu 2017Ekin Çorlu Anaokulu 2017 3-6 yaş 6-9 yaş yaz okulu ve 1-2-3 yaş anneli oyun grubu kayıtlarımız devam etmektedir.

  • Anne çocuk okulu yaz boyunca hafta sonu ve hafta içinde salı günü.
  • Ebeveynsiz oyun grupları hafta içinde 3 gün 2 saatlik programlar
  •  Eylül 2017 -2018 eğitim ve öğretim donemi kayıtları için haziran  sonuna kadar  erken kayıt indirimi

Cumartesi günü de açığız

Ekin Çorlu Anaokulu şubesi 400 m2 kapalı alana ve 170 m2 bahçeye sahip 3 katlı bir villada hizmet vermektedir.
Okulumuz sosyal hizmetlere bağlı bir kurumdur . 0-12 yas çocuklarımıza SABAH SAAT :07 –AKŞAM SAAT :19 arasında hizmet vermektedir.
Her yaş gurubu sınıflarımızda tam gün , yarım gün, oyun gurubu seçenekleri mevcuttur.
Bütün Ekin Anaokullarında bağlı oldukları kurumlara ait tüm denetimler yapılmış ve tüm onaylar eksiksiz alınmıştır.
Ekin Anaokullarının tüm şubelerinde aynı eğitim programı ve aynı kalite standartları uygulanmaktadır.
Geniş ve aydınlık 4 adet sınıfı, emekleme odası, uyku odası, modern dans ve bale salonu, kapalı ve açık oyun alanları ile çocuklarımızın rahat edebileceği tüm fiziki koşullara sahiptir.
Okulumuz çocuklarımızın yeteneklerini, sosyal gelişimlerini ve dil gelişimlerini göz önünde bulundurarak kaliteli zaman geçirmelerini sağlayacak ortamlar hazırlayarak çocuklarımıza eğlenerek öğretmeyi amaçlamaktadır.
Okullarımızda öğretmenlerimiz ve psikologumuz la birlikte çocuklarımızın zihinsel, duygusal ve sosyal yönden olumlu gelişimlerini artırmak için gerekli tüm eğitimleri uygulamaktayız. Çocuklarımızın sevgi , saygı, işbirliği, sorumluluk, yardımlaşma ve paylaşma duygularını geliştirmek için her zaman gerekli özeni göstermekteyiz. Tüm çalışmalarımız çocuklarımızı daha mutlu bir geleceğe hazırlamak içindir.
Okulumuzda İngilizce, modern dans , bale ve halk dansları, Türkçe dil etkinliği, bilişim teknolojisi , görsel sanatlar, yüzme , fen ve doğa, yaratıcı drama dersleri vardır. Ayrıca Montessori eğitimi gün içindeki programlara yerleştirilerek uygulanmaktadır.
Velilerimize Psikolog eşliğinde anne-baba eğitimi, bebek bakımı, çocuklarda ilk yardım,çocuk psikolojisi vb. eğitimleri, öğretmenlerimize de kendilerini geliştirecek ve çocuklarımıza faydalı olacak mesleki alanlarda eğitimleri sürekli olarak takip edilerek verilmektedir.

BÜYÜK DÜŞLER MUTLU GÜLÜŞLERLE BAŞLAR

Çocuk Doğum Günü Organizasyonu Mekanı

6 yas gruplarına özel doğum günleri 20-25  kişilik organizasyonlar yapılmaktadır. Her türlü süsleme, palyacolar, yemek organizasyonları, fıyatlar için lütfen telefonla bilgi alınız. Her türlü çocuk parti organizasyonları, konsept partiler, yörelerle kıyafetler ve dans, yılbaşı partileri, karne partisi, 23 nisan ve eğlenceleri, yaz partileri de düzenlemekteyiz.

Çocuk Bale Kursu Dans Dersleri

Dans öğretmenimiz Sidar ÖZALKAK  SDR ACADEMY ile özel bale ve dans dersleri verilmektedir. Tüm yaş grupları farklı dans dersleri ve jimnastik  grupları okulumuz ek dersleri olarak verilmektedir.

0-2 Yaş Hafta Sonu Oyun Grupları

Aralık Ayı Programı 1. Hafta

-Tanışma -Sabah jimnastiği -Oyun paraşütü ile aktivite -Parmak oyunları -Sihirli çuval

2. Hafta

-Isınma -Jimnastik -Oyun paraşütü ve şarkılar -Sanat etkinliği -Yarışma

3. Hafta

-Isınma -Jimnastik, şarkılar -Arkeolojik çalışmalar -Sihirli çuval

4.Hafta

-Isınma, dans, müzik -Balonlarla dans ve oyunlar -Yılbaşı kurabiyeleri pişirme -Baloncuklarla yakalama oyunu

Çorlu’nun merkezinde olan Okulumuz Emlak Konutları, Ergene, Marmaracık olmak üzere Muhittin, Bahçelievler, Nusratiye, Reşadiye, Havuzlar, Sağlık Mahallesi servisleri mevcuttur

Ekin Montessori Çorlu Anaokulu Şube

Adres: Nusratiye Mahallesi Kanarya Sk. No:2/2 Çorlu / Tekirdağ

Telefon: 0282 650 5060

CEP TEL: 0544 610 1646

E-Posta: info@ekinanaokulu.com

— admin