Ekin Beylikdüzü Anaokulu

Ekin Anaokulları Beylikdüzü Şubesi 2005 yılından beri eğitim vadisi Gürka Villalarında 450 m2 kapalı alana sahip, 300 m2 oyun bahçesi ve kendine ait havuzu olan bir villada hizmet vermektedir.
Okulumuz Milli Eğitime bağlı bir kurumdur ve milli eğitim programı uygulanmaktadır. Bütün Ekin Anaokullarında bağlı oldukları kurumlara ait tüm denetimler yapılmış ve tüm onaylar eksiksiz alınmıştır.
Ekin Anaokullarının tüm şubelerinde aynı eğitim programı ve aynı kalite standartları uygulanmaktadır.
Geniş ve aydınlık alanlara sahip 5 adet sınıfı ve ayrıca modern dans bale tiyatro ve sanat derslerinde kullanılan geniş bir aktivite salonu, görsel sanatlar sınıfı ve çocuklarımızın çok eğlendiği hayal odası ve yaz günlerinde kullanılan havuzuyla çocuklarımızın rahat edebilecekleri tüm fiziki koşullara sahiptir. Okulumuz çocuklarımızın yeteneklerini, sosyal gelişimlerini ve dil gelişimlerini göz önünde bulundurarak kaliteli zaman geçirmelerini sağlayacak ortamlar hazırlayarak çocuklarımıza eğlenerek öğretmeyi amaçlamaktadır.
Okulumuzda ek ders olarak İngilizce, Modern Dans, Bale ve Halk Dansları, Türkçe Dil Etkinliği, Bilişim Teknolojisi, Görsel Sanatlar, Yüzme, Fen ve Doğa, Yaratıcı Drama dersleri uygulanmaktadır. Ayrıca Montessori eğitimi gün içindeki programlara yerleştirilerek uygulanmaktadır.
Okullarımızda öğretmenlerimiz ve psikologumuzla birlikte çocuklarımızın zihinsel, duygusal ve sosyal yönden olumlu gelişimlerini artırmak için gerekli tüm eğitimleri uygulamaktayız. Çocuklarımızın sevgi, saygı, işbirliği, sorumluluk, yardımlaşma ve paylaşma duygularını geliştirmek için her zaman gerekli özeni göstermekteyiz. Tüm çalışmalarımız çocuklarımızı daha mutlu bir geleceğe hazırlamak içindir.
Velilerimize Psikolog eşliğinde anne-baba eğitimi, bebek bakımı, çocuklarda ilk yardım, çocuk psikolojisi vb. eğitimleri, öğretmenlerimize de kendilerini geliştirecek ve çocuklarımıza faydalı olacak mesleki alanlarda eğitimleri sürekli olarak takip edilerek verilmektedir.
Her yas gurubu sınıflarımızda tam gün, yarım gün, oyun gurubu seçenekleri mevcuttur.
Okulumuz SABAH SAAT: 07.30 — AKŞAM SAAT: 19.00 arasında hizmet vermektedir.
BÜYÜK DÜŞLER MUTLU GÜLÜŞLERLE BAŞLAR

Ekin Beylikdüzü Anaokulu

Adres: Barış Mahallesi Eğitim Vadisi Gülkakoop Vil No: 11 Megakent 34520 Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 0212 873 2100 / 0212 873 1525

CEP TEL: 0544 610 1647

E-Posta: info@ekinanaokulu.com

Hizmet verdiğimiz yakın muhitler ve siteler : Beykent, Esenyurt, Rayana residence, Kıraç, Innovia, Regnum, İhlas Marmara Evleri, Adakent, Büyükşehir, Büyükçekmece, Bizimkent, Kavaklı Kent Sitesi, Eston Deniz, Semerkand Evleri, Ginza Residans, Solarkent, Ayışığı Evleri, İsthanbul Evleri